Besplatna slika: metala, srdeleNetflix je dnes jednou z nejpopulárnějších platform pro streamování filmů a seriálů. Jeho rozsáhlá knihovna nabízí širokou škálu žánrů, včetně hororových filmů. V tomto krátkém reportu se podíváme na top horory, které jsou momentálně k dispozici na Netflixu.

1. “The Conjuring” (2013) – Tento film, založený na skutečných událostech, se stal okamžitým hitem. Sleduje příběh manželů Warrenových, kteří se specializují na paranormální jevy. Když se přestěhují do nového domu, začnou se dít podivné věci. “The Conjuring” je napínavý a strašidelný film, který se rychle stal kultovním.

Should you cherished this informative article along with you desire to be given more details about pár hledá pár generously go to the webpage. 2. “Get Out” (2017) – Tento hororový thriller, který získal Oscara za nejlepšího herce ve vedlejší roli, je režijním debutem Jordana Peeleho. Film sleduje příběh mladého Afroameričana, který navštíví rodinu své přítelkyně. Brzy zjistí, že není všechno takové, jak se zdá, a jeho návštěva se mění v noční můru. “Get Out” je nejen strašidelný, ale také zamyšleníhodný film, který se zabývá rasovými tématy.

3. “A Quiet Place” (2018) – Tento film, který je také režijním debutem, tentokrát od Johna Krasinského, se odehrává ve světě, pár hledá pár kde je každý zvuk smrtící. Rodina se musí naučit žít v tichu, aby přežila. “A Quiet Place” je napínavý a originální hororový film, který se spoléhá na atmosféru a minimální dialog.

4. “Hereditary” (2018) – Tento film získal uznání kritiků a je považován za jedno z nejstrašidelnějších děl posledních let. Sleduje příběh rodiny, která se potýká s temnými tajemstvími po smrti babičky. “Hereditary” je známý pro své vynikající výkony herců a působivou atmosféru.

5. “The Babadook” (2014) – Tento australský hororový film sleduje příběh matky a syna, kteří se potýkají s tajemnou bytostí z dětské knihy. “The Babadook” je chválený pro svou atmosféru, výkony herců a psychologický přístup k hororu.

6. “Gerald’s Game” (2017) – Tento film je adaptací stejnojmenné knihy od Stephena Kinga. Sleduje příběh ženy, která se ocitne uvězněná na posteli, poté co její manžel zemře během jejich sexuálních hrátek. “Gerald’s Game” je výjimečným hororem, který se zaměřuje na psychologické hrátky a vnitřní démony.

Toto je pouze malý kachni prsa v troubeýběr z mnoha skvělých hororových filmů, které jsou k dispozici na Netflixu. Bez ohledu na to, zda preferujete nadpřirozené jevy, psychologický horor nebo thriller, Netflix má co nabídnout. Všechny tyto filmy nabízejí napínavé a strašidelné zážitky, které vás udrží na vrcholu napětí. Takže si připravte popcorn a připravte se na hororový maraton s těmito tituly na Netflixu!

Similar Posts